Bosch Car Service PAWLIK

ul. Komisji Edukacji Narodowej 20
37-450 Stalowa Wola
Pokaż na mapie
dni robocze
08:00 - 18:00
sobota
nieczynne

Witamy na stronie Bosch Service Pawlik

Kompleksowo naprawiamy auta wszystkich marek, na gwarancji jak i po niej.

Od 2000 roku należymy do sieci Bosch Car Service. Autoryzacja potwierdza, że świadczymy profesjonalne usługi i spełniamy standardy najwyższej jakości.

Dokładamy wszelkich starań, by auta naprawiane w naszym serwisie były precyzyjnie diagnozowane i naprawiane.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Zespół Bosch Service Pawlik

Dowiedz się więcej


Bosch Service Pawlik - Pomagamy


Bosch Service Pawlik - Serwis samochodów wszystkich marek czynnie angażuje się w lokalne akcje niesienia pomocy.
Wspomagamy Grupę Widzialna Ręka Stalowa Wola/Nisko i okolice, która przygotowała maseczki ochronne 😷, dla Dom Pomocy Społecznej w Stalowej Woli.
Oferujemy nasze wsparcie przy transporcie artykułów pomocy na terenie naszego miasta.


Bosch Service Pawlik - Kompleksowy Serwis Klimatyzacji + Ozonowanie

#stalowawola #serwisklimatyzacji #boschservice

ASO Bosch Service Pawlik zaprasza do skorzystania z kompleksowego serwisu klimatyzacji w cenie 200zł. W pracowni przeprowadzimy pełną obsługę oraz ozonowanie klimatyzacji, abyś mógł cieszyć się czystym powietrzem w swoim samochodzie!

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego: 725 801 801

 

Dbanie o zdrowie Twoje i Twoich bliskich to kwestia szczególnie ważna w towarzyszących nam realiach. Obecnie przykładamy coraz więcej uwagi do tego, by dbać o odporność oraz ograniczać kontakt z czynnikami mogącymi wywołać osłabienie organizmu i chorobę. Jako środek transportu najczęściej wybieramy własny samochód, ponieważ jest to szybki i bezpieczny sposób na przemieszczenie się do miejsc, w które musimy się udać. Czy Twoje auto rzeczywiście jest najbezpieczniejszą opcją? Warto się nad tym zastanowić oraz zweryfikować pracę klimatyzacji, którą będziemy włączać coraz częściej w związku z przyjemnie wzrastającą temperaturą powietrza.

 

Ozonowanie klimatyzacji to zabieg, który powinien być wykonywany minimum raz na 12 miesięcy, najlepiej na wiosnę. Bosch Service Pawlik w Stalowej Woli oferuje kompleksową usługę SERWISU KLIMATYZACJI z rabatem - po obniżce ceny zapłacisz TYLKO 200 ZŁ! W jaki sposób powinna przebiegać obsługa klimatyzacji? W autoryzowanym serwisie Bosch działamy zgodnie z najwyższymi standardami. Procedura, jaką jest serwis klimatyzacji, przebiega według ściśle określonych reguł. Pierwszym etapem obsługi układu klimatyzacji jest odzysk czynnika, a następnie ważenie, które pozwala sprawdzić, ile czynnika udało się odzyskać z układu klimatyzacji. Kolejnym działaniem podejmowanym w serwisie jest automatyczna filtracja, czyli czyszczenie czynnika. Zużyty olej zostaje odseparowany z odzyskanego czynnika, a następnie przeprowadzany jest proces próżniowania klimatyzacji. Zazwyczaj trwa on 30 minut, wówczas wnętrze układu klimatyzacji zostaje osuszone. Po uzyskaniu pozytywnego rezultatu próżniowania klimatyzacja zostaje uzupełniona olejem oraz barwnikiem UV. Przygotowany układ napełnia się właściwą ilością czynnika, a etapem końcowym jest przeprowadzenie testu działania klimatyzacji, podczas którego sprawdza się między innymi ciśnienie oraz temperaturę w układzie. W ramach usługi wymienia się także filtr kabinowy.

 

Tak, jak już wspomnieliśmy, w Bosch Service cena za kompleksową obsługę klimatyzacji to po rabacie tylko 200 zł! Skorzystaj z tej oferty, zapewniając sobie bezpieczną podróż samochodem z odgrzybioną klimatyzacją. Zwalczone grzyby, pleśnie, bakterie, pyły i wirusy nie będą stanowić zagrożenia dla Twojego zdrowia, przed ryzykiem zachorowania uchronisz także podróżujących z Tobą bliskich. #AkcjaKlimatyzacja Bosch Service w połączeniu z promocją obejmującą rabat na serwis klimatyzacji z czynnikami każdego typu to opcja, z której warto skorzystać, zwłaszcza w obecnej sytuacji. Zadzwoń pod numer telefonu 725 801 801, umów się na realizację usługi #serwis_klimatyzacji i odetchnij czystym powietrzem w swoim samochodzie!


Bosch Service Pawlik - realizujemy wszystkie zlecenia

👉❗️😷 Przypominamy, że nasze pracownie pracują pełną parą i realizują wszystkie zlecenia, tak aby nasi klienci otrzymali zamówione podzespoły bez wychodzenia z domu.

ℹ️🚗🚕🚙✅ Zachęcamy do kontaktu z naszymi pracowniami regeneracji:

- wtryskiwaczy i pomp Common Rail, www.wtryskiwacz.com

- turbosrpężarek, www.regeneracja-turbosprezarek.pl

- pompowtryskiwaczy, www.regeneracja-pompowtryskiwaczy.pl

- filtrów dpf, fap i katalizatorów, www.filtry-dpf-fap.pl

- wtryskiwaczy benzynowych, www.wtryskiwacze-benzynowe.pl

- oraz do sklepu z wtryskiwaczami, pompowtryskiwaczami i turbosprężarkami. www.swiat-diesla.pl

 


Zapraszamy do Bosch Service Pawlik w Stalowej Woli